Şifre Kırma Hizmetleri

Sitemizin adı ne kadar excel isminde olsa da Office (Word, Excel, Powerpoint, Access), Adobe Reader PDF, ZIP, RAR gibi birçok formatın şifre kırılma hizmeti verilmektedir. En çok talep gören şifre kırma işlemi excel olduğundan sayfamızda excel ismi geçmektedir.

Online Word Şifre Kırma

Microsoft Office Word, RC4 olarak bilinen şifreleme algoritmasını kullanır.
Bu şifreleme yöntemi, Office 97, 2000 ve hatta 2003 gibi daha eski Microsoft Office sürümlerinde bulunur. Ayrıca ARC4 veya ARCFOUR olarak da bilinir ve en yaygın kullanılan yazılım akışı şifresidir ve Güvenli Yuva Katmanı SSL (internet Güvenliği) gibi popüler protokollerde ve WEP (kablosuz ağları) korumak için kullanılır.

Yazılımdaki sadeliği ve hızı nedeniyle dikkat çekici olsa da, RC4’ün yeni sistemlerde kullanılmasına karşı çıkan zayıf yönleri var. Çıktı anahtar akışının başlangıcı atılmadığında veya rasgele olmayan veya ilgili anahtarlar kullanıldığında özellikle savunmasızdır; RC4’ü kullanmanın bazı yolları WEP gibi güvensiz şifreleme sistemlerine neden olabilir.

Bizler Microsoft Office Word 97, 2000 veya 2003 şifrelerini 40 bit şifrelerle kurtarmak için kendi teknolojimizi geliştirdik. Bu şifreli dosyayı şifre uzunluğu ve karmaşıklığından bağımsız olarak neredeyse anında (birkaç saniye içinde) kurtarmayı başarıyoruz. Online olarak hiçbir yazılı gerektirmeden hızlı bir şekilde kesin sonuca ulaşıyoruz.

İnternette şifreyi kurtarmayı deneyebilecek birçok yazılım programı bulabilirsiniz. Bu yazılımlar uzun veya özel karakterli şifreleme de haftalar, aylar veya hatta yıllar alabilir: Bu yazılım programları ayrıca yüksek maliyetler içermektedir (genellikle 50 Euro / Dolar minimum fiyatlarla başlar). Bu yazılım makul bir sürede hızlı bir parola kurtarmayı garanti etmez. Bizler word şifre kurtarma hizmetini yazılımdan bağımsız sunucularımız da gerçekleştirmekteyiz. Sitemizde hiçbir programa gerek duymaksızın kısa sürede zip şifresi kırma işlemini gerçekleştirebiliyoruz.

Ve en önemlisi şifreniz kırılamıyorsa para ödememiş oluyorsunuz

Bunun için tek yapmanız gereken şifreli dosyanızı bize mail atmanız, kırma işlemini başarı ile sonuçlandırırsak size kırdığımıza dair bir delil göndereceğiz. şifre kırma işleminde başarıya ulaştığımıza emin olduğunuzda size belirtilen ücreti , belirtilen ödeme kanallarından birine gönderdiğinizde, şifresi kırılmış dosyanız size mail atılacaktır.

Online ZIP Şifre Kırma

ZIP dosya formatı veri sıkıştırma ve arşiv formatıdır. Yani bir ZIP dosyası var olan dosyalarınızın boyutunu küçülte bilmenin yanı sıra dosyalarınız bir kitaplık altında arşivlemek  içinde kullanılabiliyor. ZIP dosyalarını kullanmaktaki diğer amaç ise arşivlemiş veya sıkıştırmış olduğunuz dosyanızı şifreleyerek dosya güvenliğinizi sağlamış oluyorsunuz..

AES şifreleme: AES, ABD Hükümeti Ulusal Standartlar Enstitüsü (NIST) tarafından desteklenen üç yıllık bir uğraşın sonucu olan Gelişmiş Şifreleme Standardıdır. Rijndael olarak da bilinen bu şifreleme yöntemi, NIST tarafından Federal Bilgi İşleme Standardı olarak kabul edilmiştir.

WinZip, AES şifrelemesini iki farklı güçte destekler: 128 bit AES ve 256 bit AES. Bu sayılar, verileri şifrelemek için kullanılan şifreleme anahtarlarının boyutuna işaret eder. 256 bit AES, 128 bit AES’ten daha güçlüdür, ancak her ikisi de aşağıda açıklanan standart Zip 2.0 yönteminden önemli ölçüde daha fazla güvenlik sağlayabilir.

128-bit AES’in bir avantajı, 256-bit AES’den biraz daha hızlı olmasıdır, yani bir dosyayı şifrelemek veya şifresini çözmek daha az zaman alır.
Verilerinizin güvenliği yalnızca şifreleme yönteminin gücüne değil, parolanızın uzunluğu ve bileşimi gibi faktörler ve şifrenizin yetkisiz bir şekilde ifşa edilmemesini sağlayacak önlemler de dahil olmak üzere şifrenizin gücüne de bağlıdır.

WinZip tarafından AES şifreli dosyaları depolamak için kullanılan Zip dosya biçimi uzantısı, 9.0’dan önceki WinZip sürümleri tarafından desteklenmez ve henüz bazı diğer Zip dosya yardımcı programları tarafından desteklenmez.

Eski (Zip 2.0) şifreleme: Bu eski şifreleme tekniği, şifresi olmayan ve dosyaların içeriğini belirlemeye çalışan sıradan kullanıcılara karşı bir koruma önlemi sağlar. Bununla birlikte, Zip 2.0 şifreleme formatının nispeten zayıf olduğu ve özel şifre kurtarma araçlarına erişimi olan bireylerden koruma sağlaması beklenemez.

Verileriniz için güçlü bir güvenlik sağlamak için Zip 2.0 şifrelemesine güvenmemelisiniz. Verileriniz için önemli güvenlik gereksinimleriniz varsa, bunun yerine yukarıda açıklanan WinZip’in AES şifrelemesini kullanmayı düşünmelisiniz. Zip şifre kurtarma işlemi sitemizde çevrimiçi şifrekırma hizmetidir. Sunucularımızda gerçekleşen bu kırma işlemi sayesinde herhangi bir şifre kırma programı indirmenize gerek olmayacaktır.

Ek olarak, Zip 2.0 şifrelemesi, WinZip Self-Extractor 2.2 ve sonraki sürümleri ve WinZip Self-Extractor Kişisel Sürüm (WinZip 9.0 ve sonraki sürümlerinde bulunur); Yukarıda açıklanan AES şifreleme yöntemi yalnızca WinZip Self-Extractor 3.0 ve sonraki sürümleri tarafından desteklenir.

İnternette şifreyi kurtarmayı deneyebilecek birçok yazılım programı vardır, ancak uzun bir şifre ise veya özel karakterler kullanıyorsa haftalar, aylar veya hatta yıllar alabilecektir. Bu yazılım programları nispeten yüksek maliyetler içermektedir (genellikle minimum 50 Euro veya Dolar), bunlar makul bir sürede hızlı bir parola kurtarmayı garanti etmez. Sitemizde hiçbir programa gerek duymaksızın kısa sürede zip şifresi kırma işlemini gerçekleştirebiliyoruz.

Ve en önemlisi şifreniz kırılamıyorsa para ödememiş oluyorsunuz

Bunun için tek yapmanız gereken şifreli dosyanızı bize mail atmanız, kırma işlemini başarı ile sonuçlandırırsak size kırdığımıza dair bir delil göndereceğiz. şifre kırma işleminde başarıya ulaştığımıza emin olduğunuzda size belirtilen ücreti , belirtilen ödeme kanallarından birine gönderdiğinizde, şifresi kırılmış dosyanız size mail atılacaktır.

Online RAR Şifre Kırma

WinRAR, Windows için Shareware dosya arşivleme ve veri sıkıştırma yazılımıdır. Eugene Roshal tarafından geliştirilen yazılım 1995 yılında piyasaya sürüldü ve dünyanın en popüler dosya sıkıştırma yazılımları arasındadır.

Yalnızca RAR dosyalarını okuyabilen (paketten açabilen) üçüncü taraf programları şunlardır:

 • WinZip (Windows)
 • RarZilla (Windows)
 • 7-Zip (çoklu platform)
 • IZArc (Windows)
 • PeaZip (Windows, Linux)
 • Zipeg (Windows, Mac OS) X)
 • ALZip (Windows)
 • PowerArchiver (Windows)

WinRaR, AES olarak bilinen çok güçlü bir şifreleme yöntemi kullanır. AES, İkame permütasyon ağı olarak bilinen bir tasarım prensibine dayanmaktadır. Hem yazılım hem de donanım açısından hızlıdır. DES’in aksine, AES Feistel ağı kullanmıyor.

RAR şifre kurtarma çevrimiçi şifre çözme hizmeti sunucularımızda gerçekleşmektedir, bu nedenle ek yazılım yüklemenize gerek yoktur.

AES, sabit bir 128 bit blok büyüklüğüne ve 128, 192 veya 256 bit anahtar büyüklüğüne sahipken, Rijndael en az 128 bit içeren 32 bitin çoğunda blok ve anahtar boyutları ile belirtilebilir. Blok boyutu maksimum 256 bite sahiptir, ancak anahtar boyutu teorik olarak maksimum değildir.

AES, durum olarak adlandırılan 4×4 sütun büyüklüğünde bir bayt sipariş matrisi üzerinde çalışır (daha büyük blok boyutuna sahip Rijndael’in sürümleri, durumda ek sütunlara sahiptir). AES hesaplarının çoğu özel sonlu bir alanda yapılır.

AES şifresi, giriş düz yazı metnini şifreli metnin son çıktısına dönüştüren birkaç dönüşüm turu tekrarı olarak belirtilmiştir. Her tur, şifreleme anahtarına bağlı olanı da içeren birkaç işlem adımından oluşur. Aynı şifreleme anahtarını kullanarak şifreli metni tekrar orijinal düz metne dönüştürmek için bir dizi ters sıra uygulanır.

İnternette şifreyi kurtarmayı deneyebilecek birçok yazılım programı vardır, ancak uzun bir şifre ise veya özel karakterler kullanıyorsa haftalar, aylar veya hatta yıllar alabilir: Bu yazılım programlarının yüksek maliyetler içermektedir (genellikle 50 Euro / Dolar civarında başlar). Bu programlar bile makul bir sürede hızlı bir parola kurtarmayı garanti etmez. Sitemizde hiçbir programa gerek duymaksızın kısa sürede RAR şifresi kırma işlemini gerçekleştirebiliyoruz.

Ve en önemlisi şifreniz kırılamıyorsa para ödememiş oluyorsunuz

Bunun için tek yapmanız gereken şifreli dosyanızı bize mail atmanız, kırma işlemini başarı ile sonuçlandırırsak size kırdığımıza dair bir delil göndereceğiz. şifre kırma işleminde başarıya ulaştığımıza emin olduğunuzda size belirtilen ücreti , belirtilen ödeme kanallarından birine gönderdiğinizde, şifresi kırılmış dosyanız size mail atılacaktır.

Online PDF Şifresi Kırma

PDF, platformlar arası taşınabilir ve yazdırılabilir belgeler oluşturmak amacıyla üretilmiş sayısal bir dosya biçimidir. Birçok platform için bedava görüntüleyicinin olması dolayısıyla PDF yazdırılabilir ve düzenlenmesi beklenmeyen belgelerin dağıtımı için tercih edilir.

1991’de Adobe Systems kurucu ortağı John Warnock, “Camelot” adlı ve Taşınabilir Belge Formatında (PDF) gelişen bir sistemi ana hatlarıyla açıkladı.

Bir PDF dosyası güvenlik için şifrelenmiş veya kimlik doğrulama için dijital olarak imzalanmış olabilir.

Şifreler belirleyip yazdırma ve düzenleme gibi belirli özellikleri kısıtlayarak, bir PDF belgesine erişimi sınırlandırabilirsiniz. Ancak bir PDF kopyalarının kaydedilmesini engelleyemezsiniz. Kopyalar, orijinal PDF ile aynı sınırlamalara sahip olabilir. İki tür şifre kullanılabilir:

1 – Belge açma şifresi

Belge Açma şifresi (kullanıcı şifresi olarak da bilinir) kullanıcının açık PDF’ye bir şifre girmesini gerektirir.

2 – İzin şifresi

İzin şifresi (ana şifre olarak da bilinir) izin ayarlarının değiştirilebilmesi için bir şifre gerektirir. İzin şifresini kullanarak PDF’deki içeriklerin yazdırılmasını, düzenlenmesini ve kopyalanmasını kısıtlayabilirsiniz. Alıcıların belgeyi Reader veya Acrobat’ta açmaları için şifre girmelerine gerek yoktur. Alıcıların yalnızca belirlediğiniz sınırlamaları değiştirmek için bir şifre girmesi gerekir.

PDF güvenliği her iki türden şifreyle de sağlanmışsa istenilen şifreyle açılabilir. Ancak, yalnızca izin şifresi kullanıcının kısıtlı özellikleri değiştirmesine izin verir. Eklenen güvenlik nedeniyle her iki türden şifrenin ayarlanması çoğunlukla yararlıdır.

Bu konuda sağlamış olduğumuz hizmet, tüm şifrelerin kaldırılma işlemidir. Hiçbir yazılım gerekmeden online olarak hızlı bir şekilde işleminiz gereçekleşecektir.

İnternette şifreyi kurtarmayı deneyebilecek birçok yazılım programı vardır, ancak uzun bir şifre ise veya özel karakterler kullanıyorsa haftalar, aylar veya hatta yıllar alabilir: Bu yazılım programlarının genellikle yüksek maliyetler içermektedir. (genellikle 50 Euro / Dolar minimum ücretlendirmesi vardır). Makul bir sürede hızlı bir parola kurtarmayı da garanti etmez. Sitemizde hiçbir programa gerek duymaksızın kısa sürede PDF şifresi kırma işlemini gerçekleştirebiliyoruz.

Ve en önemlisi şifreniz kırılamıyorsa para ödememiş oluyorsunuz

Bunun için tek yapmanız gereken şifreli dosyanızı bize mail atmanız, kırma işlemini başarı ile sonuçlandırırsak size kırdığımıza dair bir delil göndereceğiz. şifre kırma işleminde başarıya ulaştığımıza emin olduğunuzda size belirtilen ücreti , belirtilen ödeme kanallarından birine gönderdiğinizde, şifresi kırılmış dosyanız size mail atılacaktır.

Uygulama Adı/Sürümü Dosya Formatı Şifreleme Yöntemi Ortalama Kırma Başarı
7ZIP 7Zip AES / LZMA2 Birkaç Gün %42
Microsoft Office 97,2000,2003 DOC, XLS, PPT, PPS RC4 40bit MD5 Birkaç Dakika %100
Microsoft Office 2007, 2010 DOCX, XLSX, PPTX SHA1 128bit AES Birkaç Saat %82
Microsoft Office 2013,2016 DOCX, XLSX, PPTX 256 bit AES Birkaç Saat %48
EncryptOnClick EOC EOC tescilli 96 bit Birkaç Saat %71
Open Office ODS, ODT 128bits Birkaç Saat %73
Adobe PDF PDF Standart 128 bit Birkaç Saat %68
WINRAR 3.X RAR SHA1 128bit AES 1 – 2 Gün %62
Winzip ZIP ZIP Tescilli 96 bit Birkaç Saat %72
Winzip 5+ ZIP ZIP AES Birkaç Saat %67

Hizmet Başlıkları

Sitemizde excel haricinde birçok uygulama dosyasının şifre kırma, kurtarma işlemi yapılmaktadır.

 • Microsoft Excel Şifre Kırma
 • Microsoft Excel Şifre Bulma
 • Microsoft Word Şifre Kırma
 • Microsoft Word Şifre Bulma
 • Microsoft Powerpoint Şifre Kırma
 • Microsoft Powerpoint Şifre Bulma
 • Open Office Şifre Kırma
 • Adobe PDF Şifre Kırma
 • Winrar Şifre Kırma
 • Winzip Şifre Kırma
 • EncryptOnClick Şifre Kırma
 • 7Zip Şifre Kırma
 • XLS – XLSX Şifre Kırma
 • XLS – XLSX Şifre Bulma
 • DOC – DOCX Şifre Kırma
 • DOC – DOCX Şifre Bulma
 • PPT – PPTX Şifre Kırma
 • PPT – PPTX Şifre Bulma
 • ODS – ODT Şifre Kırma
 • PDF Şifre Kırma
 • RAR Şifre Kırma
 • ZIP Şifre Kırma
 • EOC Şifre Kırma
 • ZIP Şifre Kırma